O firmie STC IVECO

Strona główna / O firmie STC IVECO

IVECO STC

Jedyny autoryzowany dealer i serwis IVECO na Podkarpaciu

Samochody dostawcze to nieodłączne wyposażenie wielu przedsiębiorstw. Jeśli szukają Państwo w tym zakresie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb, trafiliście pod właściwy adres. Oferujemy pojazdy dostawcze IVECO, według konfiguracji dostosowanej do wymagań Klienta. Posiadamy bogatą ofertę pojazdów IVECO oraz wszelkie dostępne zabudowy dla samochodów tej marki. Wyróżniają nas: zdobywana przez lata wiedza i doświadczenie w zakresie doradztwa oraz sprzedaży samochodów dostawczych IVECO. Zaufało nam już setki klientów.
Oferujemy nowe pojazdy oraz korzystamy wyłącznie z oryginalnych części. Jesteśmy bowiem autoryzowanym salonem i serwisem IVECO – jedynym takim na całym Podkarpaciu. Wyróżnia nas również wyjątkowy obiekt, wykonany według najnowocześniejszych trendów architektonicznych. Jednak innowacja to w naszym przypadku nie tylko fasada budynku, ale również wyposażenie. Korzystamy z najnowszych technologii, również w warsztacie, gdzie wykonujemy dla Państwa przeglądy i naprawy pojazdów dostawczych i ciężarowych IVECO.


Co oferujemy?

Naszym celem jest spełnienie potrzeb wszystkich Klientów. Z tego względu stworzyliśmy szeroką ofertę, a w niej liczne wersje pojazdów:


Iveco Daily

Wszechstronny samochód dostawczy IVECO Daily to chluba marki. Pojazd jest produkowany już od niemal 45 lat. Zaletą aut dostawczych IVECO Daily jest niewątpliwie ich trwałość i wszechstronność. Umożliwiają one wykorzystanie pojazdu zarówno w małym jak i dużym przedsiębiorstwie, do przewozów większych, jak i mniejszych ładunków. IVECO Daily jest dostępny w wielu wersjach zabudowy zarówno do transportu osobowego jak i towarowego. Dopuszczalna masa całkowita IVECO Daily to przedział pomiędzy 3,5 tony a 7,2 tony.

Iveco Eurocargo

Samochód ciężarowy IVECO Eurocargo to częsty widok na drogach polskich, europejskich i nie tylko. Model pojawił się w 1991 roku i od razu zdobył uznanie. IVECO Eurocargo, to pojazd cięższego kalibru niż IVECO Daily, o dopuszczalnej masie całkowitej od 6 do 19 ton. Wytrzymałość, wraz z relatywną lekkością i niezawodnością pojazdu sprawiły, że dzisiaj konstrukcja stanowi bazę dla tworzenia pojazdów specjalistycznych, m.in. dla wojska i straży pożarnej. Niewątpliwie ładowny IVECO Eurocargo przyda się również w Twojej firmie.


Co nas wyróżnia?

Poznaj ile korzyści czeka na Ciebie w STC IVECO!


Sprzedaż samochodów Iveco
Szeroki wybór pojazdów IVECO w różnych konfiguracjach – to nasza oferta, skierowana do małych, średnich i dużych przedsiębiorców.

Profesjonalne doradztwo
Nie tylko sprzedajemy, ale również i doradzamy. Nasz zespół to grono doświadczonych fachowców z wieloletnią praktyką, którzy skonfigurują dla Państwa pojazd według indywidualnych potrzeb.

Przeglądy samochodów Iveco

Dysponujemy nowoczesnym obiektem, z kompletnie wyposażonym warsztatem. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne i nie tylko.

Serwis Iveco
Naszą siłę stanowi nie tylko świetnie wyposażony obiekt, ale również wykwalifikowany zespół mechaników. W oparciu o to podejmujemy się wykonania dla Państwa każdej naprawy.


Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej firmie!

 


Zapraszamy do kontaktu

Masz jakieś pytania? A może chcesz zakupić bądź naprawić swój samochód IVECO? Skontaktuj się z nami!


Serwis Ekologicznych ciągników Siodłowych


STC jest częścią Grupy Omega Pilzno, lidera w branży TSL. Jednym z głównych celów firmy jest wyznaczanie ekologicznego trendu w rodzimym transporcie. Niedawno do taboru 700 ciągników siodłowych dołączyło 50 pojazdów napędzanych płynnym gazem ziemnym – LNG. To największe tego typu zamówienie w Polsce.

Zajmujemy się również profesjonalnym serwisem tych pojazdów. Jako autoryzowany serwis IVECO jesteśmy zespołem specjalistów od serwisu pojazdów ze standardowej oferty producenta. Teraz poszerzamy zakres naszych możliwości, nabierając doświadczenia w zakresie konserwacji i naprawy nowoczesnych ciągników z napędem LNG.

Nieustannie szkolimy się w tym obszarze, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Z każdym kolejnym tygodniem nasze doświadczenie wzrasta, dzięki czemu można na nas polegać.


Znajdź nas w social mediach!

Zapraszamy do śledzenia nasz w naszych kanałach społecznościowych! Bądźmy stale w kontakcie!

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.


Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
177 492 222
formularz kontaktowy