Jazda próbna

Strona główna / Jazda próbna

Jazda testowa IVECO

Darmowa jazda testowa IVECO to szansa na lepsze poznanie specyfiki samochodów renomowanego włoskiego producenta. Dysponujemy bogatą flotą samochodów, z których każdy jest udostępniany do jazdy próbnej. Już dzisiaj zapisz się na jazdę testową, aby sprawdzić, czy IVECO to samochód spełniający Twoje potrzeby.


Zalety jazdy próbnej IVECO

Poznaj zalety IVECO w praktyce

Jazda testowa IVECO umożliwia dogłębne zapoznanie się ze specyfiką pojazdu. Sprawdź, jak samochody dostawcze IVECO spisują się na drodze.

Szansa na znalezienie idealnego pojazdu

Wypróbuj w jeździe testowej kilka samochodów IVECO, aby znaleźć ten, który optymalnie odpowiada Twoim potrzebom.

Brak kosztów

Jazda próbna jest w pełni darmowa. Wypróbowanie w praktyce pojazdów IVECO nic Cię nie kosztuje, natomiast daje szansę poznania wszystkich atutów aut tej marki.

Brak zobowiązań

Udział w jeździe testowej do niczego Cię nie zobowiązuje. Możesz testować dowolną liczbę pojazdów, ostatecznie nie decydując się na zakup żadnego z nich.


Do jazdy próbnej można wybrać samochody dostawcze IVECO, a także ciężarowe. Wszystko uzależnione jest od indywidualnego zapotrzebowania.

Szeroka gama pojazdów dostępnych od ręki w salonie sprawia, że jesteśmy w stanie udostępnić dowolny samochód IVECO do jazdy testowej zaraz po decyzji zainteresowanego klienta.


Jak zapisać się na jazdę próbną IVECO

Zadzwoń

Jeśli chcesz wypróbować któryś z oferowanych przez nas pojazdów dostawczych IVECO, zadzwoń, abyśmy mogli omówić szczegóły i umówić się na konkretną datę. Telefony od klientów odbierają fachowcy, zawsze służący rzetelną informacją.

Umów się z doradcą

Poinformuj doradcę, którym samochodem jesteś zainteresowany lub przedstaw swoje potrzeby, a nasz specjalista doradzi Ci, które auto wybrać. Później pozostaje już tylko ustalenie terminu jazdy próbnej.

Wypełnij dokumentację

Ograniczamy kwestie formalne do minimum, jednak przed rozpoczęciem jazdy testowej będziemy potrzebowali od Ciebie kilku informacji i podpisów. Potrzebujemy Twoich danych, aby jazda próbna została przeprowadzona zgodnie z prawem i bezpiecznie dla obu stron.

Ciesz się z jazdy
Po wypełnieniu wszelkich formalności nie pozostaje nic innego jak tylko cieszyć się z jazdy testowej nowym IVECO!


Więcej informacji na temat jazdy testowej IVECO

Jazda testowa IVECO odbywa się w obecności wykwalifikowanego pracownika. Dlatego też podczas jazdy nie tylko poznasz samochód w praktyce, ale również wiele dowiesz się na temat jego specyfikacji i wyposażenia. Nasz doradca odpowie na każde trapiące Cię pytanie oraz opowie o samochodach IVECO, abyś po zakończeniu jazdy miał pewność, że dokładnie poznałeś dane auto.

Zalety jazdy próbnej to przede wszystkim szansa na sprawdzenie samochodu w praktyce oraz niezawodny sposób na znalezienie pojazdu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Dalej masz jakieś wątpliwości? Zastanawiasz się, jak zapisać się na jazdę próbną IVECO? Nie wiesz, które auta powinieneś testować? Zachęcamy zatem do kontaktu telefonicznego, w celu uzyskania niezbędnych informacji od naszego doradcy.

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
177 492 222
formularz kontaktowy