Usługi dodatkowe

Strona główna / Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe IVECO

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych usług każdemu, kto chce wejść w posiadanie pojazdów IVECO, oraz wszystkim ich obecnym właścicielom. Dlatego poza sprzedażą samochodów oraz ich serwisowaniem i sprzedażą części, wprowadziliśmy również usługi dodatkowe IVECO.

Oferujemy usługi dodatkowe dla pojazdów IVECO wszelkiego rodzaju. Każdy kierowca, jak również zarządca pełnej floty pojazdów, może skorzystać z naszej oferty. Zapoznaj się z zakresem dodatkowych usług IVECO i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Powierzając nam w opiekę swoje IVECO, kompletny nadzór nad flotą będzie w rękach jednej firmy, a konkretnie naszych wykwalifikowanych fachowców.


Zakres dodatkowych usług IVECO

Posiadasz samochód marki IVECO? Dodatkowe usługi oferowane przez naszą firmę zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwią nadzór nad flotą. Zakres dodatkowych usług IVECO obejmuje:

Kompleksowa likwidacja szkód

Zostałeś poszkodowany? Kompleksowa likwidacja szkód w naszym wykonaniu to kompleksowa pomoc w tej trudnej sytuacji. Oczywiście świadczymy pomoc techniczną, ale także formalną.

Tachografy

Chcesz mieć pod kontrolą swoją flotę? Zamontujemy tachografy w Twoich pojazdach, abyś na bieżąco miał dostęp do wszystkich informacji odnośnie użytkowania pojazdu.

ASSISTANCE NON-STOP

Nieprzewidziane wydarzenia na drodze mogą sprawić wiele kłopotu, krzyżując wszelkie plany. W ramach usługi Assistance non-stop pomagamy w każdej sytuacji, niezależnie od dnia i godziny.


Usługi dodatkowe dla pojazdów IVECO zalety

Bezpieczeństwo w każdej sytuacji
Dzięki usługom dodatkowym IVECO, klient otrzymuje poczucie bezpieczeństwa na drodze!

Kontrola nad flotą

Oferowane usługi dodatkowe dla pojazdów IVECO to m.in. instalacja tachografów, dzięki którym Twoja flota będzie zawsze pod kontrolą.

Oszczędność czasu i nerwów

Kompleksowa likwidacja szkód oraz Assistance non-stop to usługi, dzięki którym zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również wiele nerwów.

Kompleksowa obsługa pojazdów IVECO

Współpracując z naszą firmą, możesz zrezygnować z usług innych podmiotów. U nas kupisz auto, naprawisz je, oraz skorzystasz z szeregu usług dodatkowych IVECO.


IVECO dodatkowe usługi - postaw na specjalistów!

W kwestii opieki nad samochodem, a tym samym nad całą flotą, nie ma miejsca na błędy. Nasza kadra to zespół profesjonalistów wyspecjalizowanych w poszczególnych obszarach motoryzacji. Decydując się na usługi dodatkowe IVECO w naszym wykonaniu, zyskujesz pewność, że Twoje samochody, podobnie jak Twoje bezpieczeństwo i komfort, powierzasz w dobre ręce.


Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.


Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
177 492 222
formularz kontaktowy