Części karoserii

Strona główna / Części karoserii

Części karoserii IVECO

Jesteśmy autoryzowanym punktem IVECO, co oznacza, że wszelkie oferowane przez nas części to podzespoły oryginalne. Dotyczy to również części karoserii IVECO. Wszystkie elementy, które posiadamy na wyposażeniu, odpowiadają jakości części montowanych fabrycznie. Pochodzą od renomowanych producentów części zamiennych, które zwykle wykonywane są na tych samych liniach produkcyjnych co elementy produkowane dla fabryk samochodów IVECO.

Części karoserii do samochodów IVECO jakie wykorzystujemy w naszym serwisie, czyli klapy, drzwi, blachy i wszelkie inne komponenty oferujemy również w sprzedaży bezpośredniej. Jeżeli chcą Państwo na własną rękę zorganizować wymianę którejkolwiek części, można zamówić u nas odpowiednie elementy karoserii IVECO.


Zalety elementy karoserii IVECO


Oryginalne części zamienne

Oferujemy Państwu części zamienne IVECO najwyższej jakości. Jako punkt autoryzowany korzystamy tylko z części oryginalnych, dzięki czemu wymiana komponentu nie oznacza obniżenia jakości konstrukcji.


Jakość potwierdzona certyfikatami

Każdy z elementów trafiających do naszej firmy to część o jakości potwierdzonej licznymi certyfikatami. Współpracujemy jedynie z zatwierdzonymi producentami, którzy oferują części karoserii IVECO wyróżniające się najlepszymi parametrami.


Wytrzymałe i estetyczne

Części blacharskie IVECO oraz pozostałe części do karoserii tych pojazdów są powszechnie znane ze swojej wysokiej jakości. Oryginalne komponenty cechuje połączenie ponadprzeciętnej wytrzymałości z wysoką estetyką.Części blacharskie IVECO

Postaw na niezawodność i wysoką jakość

Uszkodzenie karoserii to poważna szkoda, która budzi przerażenie wśród wielu kierowców. Jednak z naszą pomocą, przy wykorzystaniu wysokiej jakości, oryginalnych części blacharskich IVECO, każda naprawa jest możliwa. Na wyposażeniu posiadamy m.in.:

●     reperaturki blacharskie IVECO,

●     bogaty asortyment lakierów,

●     kompletne zestawy naprawcze.

Części blacharskie oferujemy w sprzedaży bezpośredniej, jak również posiadamy je na wyposażeniu naszego serwisu. Oferujemy naprawy blacharskie pojazdów IVECO.

Sprzedaż części karoserii IVECO to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Zapewniamy również szybką i skuteczną naprawę karoserii w pojazdach tej marki. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Każdy z naszych pracowników doskonale zna części i pojazdy IVECO.

Na bieżąco uzupełniamy asortyment, aby w każdej chwili mieć dostęp do aktualnie potrzebnych części karoserii IVECO. W sytuacji, gdy mimo to czegoś nie ma na stanie, sprowadzamy błyskawicznie elementy karoserii IVECO, dzięki dobrze zorganizowanej współpracy z producentami.


Promo image
Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twojej firmy!

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich danych przez IVECO Poland sp. z o.o. we własnych celach marketingowych w tym przesyłania informacji handlowych, a także reklamy produktów i usług w formie papierowej, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej, telefonu (np. zautomatyzowane połączenia telefoniczne, SMS, MMS, faks) i wszelkich innych środków (np. strony internetowe, aplikacje mobilne), jak przedstawiono w sekcji 2 (iii) Informacji o polityce prywatności

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym Iveco Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także do autoryzowanych dealerów IVECO oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie w celach marketingowych tych podmiotów w tym w celu przesyłania informacji handlowych, reklamowania ich produktów i usług lub przeprowadzania badań rynkowych zgodnie z sekcją 2 (iv) Informacji o polityce prywatności


Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.