Części karoserii

Strona główna / Części karoserii

Części karoserii IVECO

Jesteśmy autoryzowanym punktem IVECO, co oznacza, że wszelkie oferowane przez nas części to podzespoły oryginalne. Dotyczy to również części karoserii IVECO. Wszystkie elementy, które posiadamy na wyposażeniu, odpowiadają jakości części montowanych fabrycznie. Pochodzą od renomowanych producentów części zamiennych, które zwykle wykonywane są na tych samych liniach produkcyjnych co elementy produkowane dla fabryk samochodów IVECO.

Części karoserii do samochodów IVECO jakie wykorzystujemy w naszym serwisie, czyli klapy, drzwi, blachy i wszelkie inne komponenty oferujemy również w sprzedaży bezpośredniej. Jeżeli chcą Państwo na własną rękę zorganizować wymianę którejkolwiek części, można zamówić u nas odpowiednie elementy karoserii IVECO.


Zalety elementów karoserii IVECO


Oryginalne części zamienne

Oferujemy Państwu części zamienne IVECO najwyższej jakości. Jako punkt autoryzowany korzystamy tylko z części oryginalnych, dzięki czemu wymiana komponentu nie oznacza obniżenia jakości konstrukcji.


Jakość potwierdzona certyfikatami

Każdy z elementów trafiających do naszej firmy to część o jakości potwierdzonej licznymi certyfikatami. Współpracujemy jedynie z zatwierdzonymi producentami, którzy oferują części karoserii IVECO wyróżniające się najlepszymi parametrami.


Wytrzymałe i estetyczne

Części blacharskie IVECO oraz pozostałe części do karoserii tych pojazdów są powszechnie znane ze swojej wysokiej jakości. Oryginalne komponenty cechuje połączenie ponadprzeciętnej wytrzymałości z wysoką estetyką.Części blacharskie IVECO

Postaw na niezawodność i wysoką jakość

Uszkodzenie karoserii to poważna szkoda, która budzi przerażenie wśród wielu kierowców. Jednak z naszą pomocą, przy wykorzystaniu wysokiej jakości, oryginalnych części blacharskich IVECO, każda naprawa jest możliwa. Na wyposażeniu posiadamy m.in.:

●     reperaturki blacharskie IVECO,

●     bogaty asortyment lakierów,

●     kompletne zestawy naprawcze.

Części blacharskie oferujemy w sprzedaży bezpośredniej, jak również posiadamy je na wyposażeniu naszego serwisu. Oferujemy naprawy blacharskie pojazdów IVECO.

Sprzedaż części karoserii IVECO to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Zapewniamy również szybką i skuteczną naprawę karoserii w pojazdach tej marki. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Każdy z naszych pracowników doskonale zna części i pojazdy IVECO.

Na bieżąco uzupełniamy asortyment, aby w każdej chwili mieć dostęp do aktualnie potrzebnych części karoserii IVECO. W sytuacji, gdy mimo to czegoś nie ma na stanie, sprowadzamy błyskawicznie elementy karoserii IVECO, dzięki dobrze zorganizowanej współpracy z producentami.

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
177 492 222
formularz kontaktowy