Zabudowa skrzyniowa IVECO Daily

Strona główna / Zabudowa skrzyniowa IVECO Daily

Zabudowa skrzyniowa

IVECO Daily

Iveco Daily to jedna z wizytówek marki. Ten samochód dostawczy po raz pierwszy wyjechał na drogę w 1978, szybko zdobywając ogromną popularność. Kolejne wersje samochodu cieszyły się równie dużym zainteresowaniem. Dzisiaj średniej wielkości, a także ciężarowe auta Iveco Daily doceniane są w całej Europie, jak również na innych kontynentach. Model Iveco Daily to pojazd umożliwiający przewóz ładunków o dużej wadze i objętości.


Iveco Daily występuje w kilku wersjach, zazwyczaj jednak z zabudową skrzyniową. Do chętnie wybieranych należy Iveco Daily skrzyniowy z dołączaną zabudową. Wśród tego typu modeli występuje duża różnorodność, ponieważ oferujemy Iveco Daily skrzynia otwarta i Iveco Daily skrzynia zamknięta. Dostępne są oczywiście wersje z dodatkowym wyposażeniem oraz funkcjonalnościami, takimi jak choćby wywrotka. Zabudowa skrzyniowa może również zostać zakupiona samodzielnie.

Rodzaje zabudowy skrzyniowej Iveco Daily

Oferujemy dwa główne rodzaje Iveco Daily skrzyniowych – ze skrzynią zamkniętą i otwartą.


Iveco Daily skrzynia otwarta

Lekkość i wytrzymałość, to cechy, które wyróżniają Iveco Daily ze skrzynią otwartą. Solidna mocna rama, w połączeniu z niewielką wagą, odpowiadają uniwersalność zastosowania pojazdu. Świetnie sprawdzi się na przykład na budowie. Samochód może zostać wyposażony w wywrotkę lub żuraw.

Iveco Daily skrzynia zamknięta

Samochód Iveco Daily ze skrzynią zamkniętą to pojazd do przewozu większych ładunków. W tej kategorii różnorodność skrzyń jest bardzo duża, przez co każdy znajdzie odpowiednie dla siebie Iveco Daily. Skrzynia jest dostępna w wersji lekkiej, z zabudową do 10 europalet. Występuje także w wersji zabudowy kontenerowej, która pomieści aż do 14 europalet.


Skrzynie do IVECO Daily

Oferujemy również zakup samej tylko zabudowy skrzyniowej do Iveco. Możesz wybierać spośród wszystkich skrzyń montowanych fabrycznie w pojazdach Iveco Daily. W naszej ofercie znajduje się zabudowa skrzyniowa Iveco Daily zarówno otwarta, jak i zamknięta. Możliwy jest również zakup skrzyń z dodatkowymi funkcjonalnościami.


Zabudowy skrzyniowe IVECO Daily

Każda zabudowa skrzyniowa Iveco Daily dostępna w naszej ofercie znajduje się w magazynie. Stale uzupełniamy zasoby, aby zapewnić krótki czas dostawy.


Zapraszamy do składania zamówień na zabudowy skrzyniowe IVECO Daily

Można to zrobić telefonicznie lub w naszym autoryzowanym salonie. Wszelkie dane teleadresowe, również naszego serwisu, znaleźć można w zakładce Kontakt.

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.


Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
177 492 222
formularz kontaktowy