Zabudowa kontenerowa

Strona główna / Zabudowa kontenerowa

Iveco Daily kontener jako propozycja dla wymagających

Zabudowa Iveco Daily kontener daje największe możliwości w zakresie przewożenia towarów. Aluminiowa rama, którą posiada kontener do Iveco Daily, zapewnia lekkość, a jednocześnie cechuje ją ponadprzeciętną wytrzymałość. Ściany typu plaster miodu lub sandwich to gwarancja lekkości, ale również ogromu przestrzeni wewnątrz kontenera. Niezwykle pakowna zabudowa kontener do Iveco Daily pomieści do 14 europalet. Sprawdza się w transporcie wszelkiego rodzaju ładunków, zarówno o małej, jak i dużej wadze jednostkowej.

 

Uniwersalność zastosowania pojazdu Iveco Daily kontener jest efektem możliwości konfiguracji elementów wyposażenia. Rozwiązań w tym zakresie jest wiele. Przystosowujemy kontenery do potrzeb poszczególnych branż. W tym obszarze nie istnieją dla nas żadne ograniczenia.

Zabudowa kontenerowa Iveco Daily, czyli lekkość i uniwersalność

Obecnie samochody Iveco Daily z zabudową kontenerową znajdują zastosowanie w każdej branży. Uniwersalność w połączeniu z lekkością konstrukcji to główne powody popularności tego legendarnego pojazdu.

Uniwersalna zabudowa kontenerowa

Standardowo w Iveco Daily kontener znajdują się listwy, stanowiące podstawę dla systemu mocowania. Jednak ostateczny kształt systemu mocowania ładunku zależy od przeznaczenia danej zabudowy kontenerowej. Często pojawia się drążek blokujący, a na życzenie Klienta możemy doposażyć kontener w uchwyty podłogowe.

Lekka zabudowa kontener

Zabudowa kontenerowa Iveco Daily wyróżnia się wyjątkowo niską wagą. Zapewnia to szereg korzyści, poczynając od wygodnego prowadzenia, przez mniejsze zużycie paliwa, po możliwość przewozu cięższych ładunków. Ostateczna waga kontenera do Iveco Daily zależy od wariantu wybranego przez Klienta.

Ściana grodziowa w kontenerze do Iveco Daily

Istnieje możliwość wyposażenia kontenera w ścianę grodziową. Rozwiązanie to ma na celu zapewnienie dwóch niezależnych przestrzeni ładunkowych. W każdej z nich może panować inna temperatura, co w niektórych branżach jest nieocenioną korzyścią.

Iveco Daily - kontener dostosowany do potrzeb

Ściana grodziowa, drzwi jednoskrzydłowe, czy uchylne schody to jedynie kilka z wielu możliwych dodatków do kontenera Iveco Daily. To Klient decyduje o funkcjonalności kontenera. Naszym zadaniem jest dostosowanie zabudowy do potrzeb Klienta oraz branży, w której działa. Chłodnia czy może zabudowa kontenerowa dla firmy meblarskiej? Dla nas to bez znaczenia, zrealizujemy każdy projekt!

Zabudowa kontenerowa dostępna od ręki

Posiadamy na stanie liczne pojazdy Iveco Daily, przez co zamówienia realizujemy natychmiastowo. Jedynie w przypadku zamówień specjalnych, potrzebujemy odrobiny czasu na przystosowanie pojazdu do indywidualnych wymagań Klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do składania zamówień na zabudowy kontenerowej IVECO Daily

Można to zrobić telefonicznie lub w naszym autoryzowanym salonie. Wszelkie dane teleadresowe, również naszego serwisu, znaleźć można w zakładce Kontakt.

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.
Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
177 492 222
formularz kontaktowy