Zabudowa Iveco Daily Bus

Strona główna / Zabudowa Iveco Daily Bus

Zabudowa Iveco Daily Bus

Oferujemy zabudowy do busów skonstruowane według wytycznych klienta. Zarówno parametry techniczne, jak i wymiary busa oraz jego wyposażenie są wyborem klienta. Ze swojej strony możemy zaoferować najwyższą jakość materiałów konstrukcyjnych. Korzystamy z jakościowych komponentów, które zdecydowały o zaliczeniu Iveco Daily do pojazdów klasy wyższej. Każda zabudowa busa Iveco Daily spełnia bardzo wysokie standardy, które mogą zostać dodatkowo podniesione na życzenie klienta

Komfort, bezpieczeństwo i niezawodność – to wszystko zapewnia przygotowana przez nas zabudowa busa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu w celu stworzenia indywidualne

Najwyższa jakość i wysoki standard

Jeśli interesuje Cię jedynie wysoka jakość produktów, zabudowa busa Iveco Daily to propozycja dla Ciebie. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji podwyższenia standardu.

Zabudowa busa Iveco Daily – najlepsze podzespoły

Busy i minibusy Iveco Daily to pojazdy klasy wyższej nie tylko ze względu na wielkość i komfort, ale również parametry podzespołów. Mocny i cichy silnik, innowacyjna skrzynia biegów i nowoczesne zawieszenie to cechy charakterystyczne tych samochodów. Zabudowa busa Iveco Daily standardem dorównuje podzespołom zamontowanym w pojeździe.

zabudowa busa

Zabudowa busa o podwyższonym standardzie

Chcesz czegoś więcej niż podstawowe wyposażenie? Oferowane przez nas zabudowy do busów to zarówno rozwiązania ekonomiczne, jak i premium. Podgrzewane fotele, większa przestrzeń dla pasażerów oraz więcej miejsca na bagaże to tylko część z wielu możliwości, które masz do wyboru, decydując się na zabudowę busa Iveco Daily.

zabudowa busa Iveco

Bezpieczna zabudowa Iveco Daily

Firma Iveco od dziesięcioleci jest znana ze szczególnej troski o bezpieczeństwo. Wszystkie komponenty, podzespoły i systemy stworzono z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Bezpieczna zabudowa Iveco Daily

Firma Iveco od dziesięcioleci jest znana ze szczególnej troski o bezpieczeństwo. Wszystkie komponenty, podzespoły i systemy stworzono z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Zabudowy do busów o różnym przeznaczeniu

Branża w której działasz w dużej mierze determinuje Twoje potrzeby. Wozisz pasażerów klasy premium? W takim razie powinieneś wybrać zabudowę o podwyższonym komforcie użytkowania. Natomiast bus przewożący dzieci powinien cechować się podwyższonymi standardami bezpieczeństwa. Powiedz nam, czego potrzebujesz lub jak będziesz korzystał z zabudowy, a my znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Zabudowy do busów na już!

Cechą, która wyróżnia nas na tle konkurencji, jest wyjątkowo szybki czas realizacji zamówień. Zwykle wszystkie komponenty mamy w magazynie, co pozwala rozpocząć pracę natychmiast po otrzymaniu zamówienia.

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.
Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
177 492 222
formularz kontaktowy