Zabudowa Iveco Daily wywrotka

Strona główna / Zabudowa Iveco Daily wywrotka

Iveco Daily wywrotka - rozwiązanie uniwersalne

Iveco Daily to pojazd kultowy, popularny od kilkudziesięciu lat. Na drogach całej Europy spotykane są rozmaite wersje tego samochodu, z zabudową zamkniętą lub otwartą. Wśród najpopularniejszych opcji z tej serii z pewnością należy wymienić Iveco Daily wywrotkę. To pojazd przydatny w niemal każdej branży, wykorzystywany przez użytkowników komercyjnych, jak również przez osoby prywatne.


Iveco wywrotka to samochód ciężarowy ze skrzynią otwartą. Należy jednak podkreślić, że nie każdy pojazd Iveco z otwartą skrzynią jest wyposażony w wywrotkę. To dodatkowa funkcjonalność, w którą pojazd zostaje wyposażony na życzenie Klienta. Iveco wywrotka do 3,5 tony to pojazd lekki, zwinny, a przy tym pojemny, dający duże możliwości w kwestii przewozu różnego rodzaju ładunków.


Zabudowa Iveco wywrotka dla firm i osób prywatnych

Głównymi użytkownikami Iveco z zabudową są przedsiębiorstwa. Niemniej jednak także wiele osób prywatnych robi użytek z Iveco z wywrotką.


Iveco Daily wywrotka w użytku komercyjnym

Pojazdy marki Iveco znajdują zastosowanie w wielu branżach. Nie powinno dziwić, że przede wszystkim jest to branża budowlana. Samochód z zabudową wywrotka Iveco Daily doskonale sprawdza się w transporcie materiałów czy maszyn budowlanych. Niemniej również w innych branżach przemysłowych zwinne Iveco wywrotka sprawdza się doskonale, na przykład do przewozu urządzeń czy narzędzi.

Iveco Daily wywrotka w użytku prywatnym

Niewątpliwie Iveco wywrotka do 3,5 tony przyda się również wielu osobom prywatnym. Posiadacze przydomowych warsztatów, którzy często majsterkują, nieustannie potrzebują pojazdu do transportu narzędzi czy materiałów budowlanych. Iveco wywrotka przyda się również do wywozu gruzu czy podczas przeprowadzki. Jednocześnie relatywnie niewielkie rozmiary umożliwiają korzystanie z Iveco z wywrotką jako z auta codziennego.


Zabudowa wywrotka Iveco Daily ruchoma we wszystkie strony

Tym, co zwraca uwagę w kwestii Iveco wywrotki jest duża funkcjonalność. Samochód wyposażony w zabudowę wywrotka umożliwi przeprowadzenie rozładunku na wiele sposobów. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest przechylenie skrzyni do tyłu. Niemniej jednak niektóre Iveco umożliwiają również przechylanie na boki, a nawet na skos.


Iveco Daily wywrotka na zamówienie

W naszej ofercie znajdują się wszystkie Iveco z wywrotkami. W asortymencie można odnaleźć najnowsze, jak i nieco starsze modele. Posiadamy stały dostęp do pojazdów, dzięki czemu każdy Klient ma pewność, że w krótkim czasie od zamówienia otrzyma pojazd. Zlecenia traktujemy indywidualnie, dostosowując produkt do potrzeb Klienta. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli poznać Twoje potrzeby i zaoferować Ci idealny dla Ciebie Iveco Daily z wywrotką.


Zabudowy Iveco Daily wywrotka

Każda zabudowa wywrotka Iveco Daily dostępna w naszej ofercie znajduje się w magazynie. Stale uzupełniamy zasoby, aby zapewnić krótki czas dostawy.


Zapraszamy do składania zamówień na zabudowy wywrotka IVECO Daily

Można to zrobić telefonicznie lub w naszym autoryzowanym salonie. Wszelkie dane teleadresowe, również naszego serwisu, znaleźć można w zakładce Kontakt.

Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.
Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
177 492 222
formularz kontaktowy