XXII Targi Biznes Żywność Medycyna Auto flota Rzeszów 2019

Strona główna / Aktualności / XXII Targi Biznes Żywność Medycyna Auto flota Rzeszów 2...
XXII Targi Biznes Żywność Medycyna Auto flota Rzeszów 2019

Za kierownicą nowego Daily każda trasa nabiera innego znaczenia, a droga staje się jeszcze piękniejsza.

6-7 listopada w centrum wystawienniczo-kongresowym województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce zaprezentowaliśmy ofertę samochodów dostawczych IVECO. Zwiedzający i wystawcy mieli możliwość poznania modelu demonstracyjnego nowego Daily, który przenosi kierowcę w zupełnie inny wymiar podróżowania.

 

Co sprawia, że nowy Daily zmienia perspektywę biznesową?

 

Po raz kolejny IVECO znajduje się na czele stawki, jeśli chodzi o przewidywanie potrzeb i dostosowanie Twojej firmy do wymagań przyszłości. Daily przeszedł „rewolucyjną ewolucję”, która na zawsze zmieni Twoją perspektywę biznesową. 

 

Po pierwsze, nowy Daily został zaprojektowany tak, by pomóc przedsiębiorcom prowadzić działalność w sposób zrównoważony i jednocześnie osiągnąć dobry wynik finansowy.

 

Po drugie, w szybko przeobrażającym się świecie, gdzie automatyzacja odgrywa coraz większą rolę, Daily wprowadza innowację w kierunku autonomicznej jazdy i bezpieczeństwa. Zestaw zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (Advanced Driver Assistance Systems) pozwala w pełni skupić się na pracy niejednokrotnie wymagającej wielozadaniowości, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Proaktywne systemy asystenckie zmniejszają ryzyko wypadków na autostradach i ruchliwych ulicach miast, pomagają w awaryjnych sytuacjach i eliminują stres związany w wysokim natężeniem ruchu drogowego.  

 

Po trzecie Daily jest pojazdem przyjaznym kierowcy. Na co dzień, kiedy większość dnia pracy spędzasz za kierownicą potrzebujesz komfortowych warunków i poczucia bezpieczeństwa.  

 

Wszystko to sprawia, że nowy Daily to kompleksowe rozwiązanie transportowe dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.

 

Zmień swoją perspektywę biznesową i poznaj inny wymiar jazdy.

 

Zapraszamy do salonu IVECO STC na jazdy testowe.   

Rzeszów, ul. Rzecha 7
 

Targi Specjał 2019 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.