Premiera nowego modelu Daily za nami!

Strona główna / Aktualności / Premiera nowego modelu Daily za nami!
Premiera nowego modelu Daily za nami!

Nowe IVECO Daily to samochód, który zmieni Twoją perspektywę biznesową.

 

Premiera New Daily MY2019

 

W czwartek 4. kwietnia 2019 r. uczestniczyliśmy w oficjalnej premierze nowego modelu IVECO Daily 2019. Uroczysta premiera odbywała się we wszystkich krajach o jednakowej porze, zarówno w Turynie, jak i w Warszawie nowy model Daily został zaprezentowany tuż przed południem.  

 

Nowy Daily to o wiele więcej niż samochód, to pełen pakiet usług.

 

Nowy model Daily został tak zaprojektowany, by ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie działalności i osiągnięcie pozytywnego wyniku finansowego. Współcześnie, w dynamicznie przeobrażającym się świecie automatyka odgrywa niezwykle istotną rolę, dlatego nowy Daily poczynił progres w obszarze autonomicznej jazdy i poprawy poziomu bezpieczeństwa.   

 

W nowym Daily kierowca ma do dyspozycji pełen pakiet usług na najwyższym poziomie technologicznym, tak by poczuć niekończącą się radość z jazdy. Nowy model Daily wykorzystuje łączność pokładową, by zapewnić kierowcy wachlarz wysoce spersonalizowanych usług, precyzyjnie dopasowanych do sposobu eksploatacji pojazdu i stawianych mu zadań transportowych.

  

Dowiedz się więcej o nowym Daily.

Nowy Daily zmienia spojrzenie na biznes, nowe Daily to kompleksowe rozwiązanie transportowe szyte na miarę każdego biznesu.

Postaw na Nowe Daily i zmień swoją perspektywę biznesową.

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.