Kolejno odlicz 1, 2, 3, 4

Strona główna / Aktualności / Kolejno odlicz 1, 2, 3, 4
Kolejno odlicz 1, 2, 3, 4

Kompleksowe wydanie czterech pojazdów IVECO Daily 50C15 w STC Rzeszów


W transporcie podstawowym narzędziem pracy jest samochód. Kierowca spędza w nim praktycznie większość czasu pracy, dlatego niezawodny, komfortowy i ekonomiczny samochód to podstawa zrównoważonego i dobrze prosperującego biznesu. Nasz Klient ma tego świadomość, dlatego zamówił aż cztery pojazdy IVECO.

 

Nasz doradca handlowy skonfigurował model Daily 50C15Z z 3,0 litrowym silnikiem o mocy 150 KM i dopuszczalną masą całkowitą pojazdu 5 t. Podwozie z kołami bliźniaczymi o długości nadwozia 5340 mm i rozstawie osi 4350 mm wyróżnia się niezrównaną solidnością, wytrzymałością i wszechstronnością zastosowań. Pod tym względem IVECO Daily nie ma sobie równych. W pojeździe została wykonana zabudowa skrzyniowa firmy ROMCAR oraz zamontowana winda DHOLLANDIA. Prezentowane Daily oferują pakiet wyposażenia Business zawierający manualną klimatyzacją, elektrycznie sterowane szyby i lusterka, radio z Bluetooth, sprężynowany fotel kierowcy regulowany w trzech kierunkach, systemy ABS, ESP, ASR, Hill holder. Samochody dostawcze IVECO wyróżnia ich specyfikacja techniczna, a oferowane Daily posiadają silną konstrukcję ramową, tylny napęd i 6-biegową manualną skrzynię biegów.

 

Połączenie różnych wariantów wyposażenia, specyfikacji technicznej pojazdu i walorów estetycznych sprawia, że można skonfigurować dokładny model samochodu potrzebny w danej firmie i stworzyć własną wersję Daily, dopasowaną do Twoich wymagań transportowych.   

 

Wydanie czterech pojazdów IVECO Daily 50C15

 

Zapraszamy do krótkiej video relacji

 

 

Jeśli stawiasz na komfort prowadzenia pojazdu i działasz w branży transportowej to Daily jest stworzone właśnie dla Ciebie.

 

Zapytaj dealera o ofertę

Rzeszów, ul. Rzecha 7

Zapraszamy

  

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.