JUŻ JEST! DOCZEKALIŚMY SIĘ NOWEGO MODELU IVECO DAILY W STC RZESZÓW

Strona główna / Aktualności / JUŻ JEST! DOCZEKALIŚMY SIĘ NOWEGO MODELU IVECO DAILY W...
JUŻ JEST! DOCZEKALIŚMY SIĘ NOWEGO MODELU IVECO DAILY W STC RZESZÓW

Długo wyczekiwany przez nas samochód demonstracyjny nowego modelu Daily właśnie pojawił się w salonie IVECO STC w Rzeszowie.


Też jesteś ciekawy jak wygląda nowy Daily? jakie zmiany zostały wprowadzone i co nowego może zaoferować swoim użytkownikom? Przyjedź, przetestuj i skonfiguruj samochód na miarę potrzeb Twojego biznesu.

 

NOWY DAILY – POJAZD, KTÓRY ZMIENI TWOJĄ PERSPEKTYWĘ BIZNESOWĄ

 

Po raz kolejny IVECO udowadnia, że podążając za panującymi trendami potrafi sprostać stawianym wymaganiom i dostosować pojazd do warunków jazdy i przeobrażeń przyszłości. Nowy Daily przeszedł „rewolucyjną ewolucję”, która za zawsze zmieni Twoją perspektywę biznesową. W szybko przeobrażającym się świecie, gdzie automatyka odgrywa niezwykle istotną rolę Daily wprowadza innowacje w kierunku autonomicznej jazdy i bezpieczeństwa.

 

Niezmiennie, zachowując dotychczasowe standardy, nowy Daily został zaprojektowany tak, by pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu zrównoważonego biznesu, osiągając jednocześnie dodatni, satysfakcjonujący wynik finansowy. Wizja konstruktorów nowego modelu Daily opierała się na zwiększeniu wydajności przy jednoczesnym ograniczeniu emisji dwutlenku węgla oraz zużycia paliwa, co pośrednio przekłada się na poprawę wyników finansowych Twojej firmy i zapewnienie komfortu pracy i jazdy, którego oczekujesz podczas wypełniania swoich misji biznesowych.

 

Pojazdy użytkowe IVECO Daily zawsze cenione były za doskonały wygląd, a w nowym Daily wygląd idzie w parze z niezwykłą funkcjonalnością. Nowy model Daily został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, a poszczególne elementy zostały w nim umieszczone celowo. Właśnie dlatego nowy Daily pozwala wypełniać Twoje misje efektywnie i z zyskiem.  

 

Komfort jazdy kierowcy to priorytet, dlatego nowy Daily oferuje kompleksowy pakiet usług dostosowanych do warunków pracy kierowcy i stawianych zadań transportowych. Daily wykorzystuje łączność z siecią by dać kierowcy dostęp do nowego świata wysoce zindywidualizowanych usług, precyzyjnie dopasowanych do Jego potrzeb i sposobu użytkowania pojazdu. Jest to kompleksowe rozwiązanie transportowe, dostosowane do wymagań każdego biznesu.

 

Nowy model Daily wprowadza szereg zmian w zakresie funkcjonalności i użyteczności systemów bezpieczeństwa oraz multimediów.

 

STYLOWA I FUNKCJONALNA DESKA ROZDZIELCZA

Elegancka deska rozdzielcza z nowym kolorowym wyświetlaczem oraz centralnym i wielofunkcyjnym ekranem HI-CONNECT umożliwia łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych informacji, multimediów i systemów sterujących.

 

HI-CONNECT

Nowy system informacyjno-rozrywkowy HI-CONNECT, z ekranem o przekątnej 7 cali, umożliwia łączenie urządzeń przez Apple CarPlay lub Android Auto TM, dzięki którym możesz korzystać z rozwiązań cyfrowych w pojeździe.

 

LEPSZA WIDOCZNOŚĆ DZIĘKI ŚWIATŁOM LED

Nowe światła  LED to nie tylko mocny akcent estetyczny nowego Daily, ale przede wszystkim poprawa widoczności i bezpieczeństwa, dzięki dłuższej, ostrzejszej wiązce światła. Kolejna korzyść płynąca z takiego rozwiązania to redukcja kosztów, ponieważ światła LED mają niezwykle długą żywotność.

 

3-CZĘŚCIOWY ZDERZAK – ROZWIĄZANIE POZWALAJĄCE NA REDUKCJĘ KOSZTÓW

Najczęściej to właśnie zderzaki ulegają uszkodzeniu podczas misji miejskich, przy natężonym ruchu ulicznym, a koszty naprawy bywają wysokie. Nowa, modułowa, 3 – częściowa konstrukcja sprawia, że w 90% przypadków wystarczy wymienić uszkodzoną część zderzaka, co znacznie obniża koszty naprawy.

 

NOWA KRATKA PRZEDNIA

Nowa, szersza kratka przednia ułatwia wentylację, zabezpieczając jednocześnie silnik i chłodnicę.

 

WIĘKSZA ŁADOWNOŚĆ PRZY ZACHOWANIU STYLU I KLASY  

Stylistyka kół w nowym Daily sprawia, że pojazd nie tylko dobrze się prezentuje, ale również jest lżejszy o 10 kg, dzięki czemu jego ładowność wzrasta (w wersji z pojedynczymi kołami).

 

 

SKONFIGURUJ SWOJEGO DAILY

 

Stwórz dokładnie taki model pojazdu, który idealnie wpasuje się w realizowaną przez Ciebie misję i sprosta różnorodnym zadaniom transportowym Twojej firmy.

 

Dzięki bogatym pakietom wyposażenia skonfigurujesz model Daily jakiego potrzebujesz. Możesz mieć pewność, że nowy Daily zapewni Ci moc, wytrzymałość, ładowność, przyczepność i zwrotność, których potrzebujesz by efektywnie realizować swoje zadania, a wszystko to przy zachowaniu satysfakcjonującej wydajności zużycia paliwa i niskich kosztach eksploatacji pojazdu.

 

 

Nowy Daily MY19

   

 

Dopasuj IVECO do swojej misji i wybierz odpowiedniego Daily, który zaspokoi potrzeby Twojej firmy.

   

ZAPRASZAMY DO SALONU – ZOBACZ NOWY MODEL DAILY NA ŻYWO

 

Rzeszów, ul. Rzecha 7

Do zobaczenia! 

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.