IVECO Daily Van Life Adventure przygoda na pokładzie Daily 4x4

Strona główna / Aktualności / IVECO Daily Van Life Adventure przygoda na pokładzie Da...
IVECO Daily Van Life Adventure przygoda na pokładzie Daily 4x4

IVECO prezentuje IVECO Daily Van Life Adventure — projekt, który będzie częścią pełnej przygód drogi Núrii Gomy i Lleonart, hiszpańskiej zawodowej kiteboarderki.

Wyruszy ona w siedmiomiesięczną podróż dookoła Europy całkowicie dostosowanym do swoich potrzeb Daily 4x4 w wersji furgon. Już w sierpniu Daily zabierze Núrię i jej rodzinę do najpiękniejszych miejsc, gdzie będzie mogła nie tylko zwiedzać, ale również uprawiać kitesurfing — sport wodny, który powstał w 1999 r. jako odmiana surfingu. Pojazd został oficjalnie przekazany u dealera IVECO Zona Franca w Barcelonie w obecności dyrektora generalnego, Jordiego Sardiny.

 

Przygoda Núrii podzielona jest na dwa etapy: pierwsza część podróży będzie trwała pięć miesięcy, od sierpnia do grudnia 2021 roku, natomiast jej pozostałe dwa miesiące zaplanowano na wiosnę 2022 roku. Trasa podróży składa się z różnych etapów: rozpoczyna się w Barcelonie i prowadzi przez Europę, Islandię oraz Maroko.  Z każdym etapem wiążą się inne wyzwania, jednak dzięki solidności i wszechstronności Daily Núria i jej rodzina będą podróżować bezpiecznie i komfortowo.

 

Daily, najbardziej uniwersalny pojazd w swojej klasie, jest jedynym samochodem z nadwoziem typu furgon o ładowności od 3,5 do 7,0 ton oraz obszernej przestrzeni ładunkowej wynoszącej od 7,3 m3 do 19,6 m3. Szeroka gama silników, o maksymalnej mocy od 116 KM do 210 KM, daje możliwość wyboru poziomów osiągów odpowiadających wszelkim wymaganiom.

 

Daily 4x4 w wersji furgon jest napędzany przez 3,0-litrowy silnik Euro 6 rozwijający moc 180 KM. Takie pojazdy z łatwością poradzą sobie z każdą misją. Co więcej, Daily 4x4 może być wyposażony w przekładnię manualną z 12 biegami do jazdy do przodu i 2 biegami wstecznymi lub w przekładnię automatyczną Hi-Matic z 16 biegami do jazdy do przodu i 2 biegami wstecznymi. Daily 4x4 posiada zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak hamulce tarczowe z systemem zapobiegania blokowaniu się kół w trakcie hamowania (ABS) i elektronicznym programem stabilizacji toru jazdy (ESP). Gama Daily 4x4 oferuje linię pojazdów w wersji furgon o całkowitej masie 5,5 tony i 7,0 ton oraz ładowności do 4300 kg. Wersja ta posiada dużą przestrzeń ładunkową od 9 do 18 m3 w przypadku modelu terenowego z pojedynczymi kołami oraz od 16 do 18 m3 w przypadku modelu z podwójnymi kołami do jazdy na wszystkich rodzajach dróg.

 

Daily jest nie tylko partnerem biznesowym przyczyniającym się do zwiększenia rentowności i wydajności klienta, ale także idealnym pojazdem na wakacje pełne przygód — niezawodnym towarzyszem podróży nieustannie poprawiającym jakość życia kierowcy i niezmiennie ukierunkowanym na ochronę środowiska. 

 

Dzięki swoim zaletom, takim jak nieograniczona wszechstronność, ekstremalna wytrzymałość i maksymalny komfort jazdy, Daily wyróżnia się także niezwykle wytrzymałym zawieszeniem, doskonale przystosowanym do każdego rodzaju zadań transportowych.

 

Przygodę Núrii można śledzić na kanałach społecznościowych IVECO.

 

 

IVECO

 

IVECO jest marką należącą do grupy CNH Industrial N.V., będącej międzynarodowym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE: CNHI) oraz na Mercato Telematico Azionario Giełdy Włoskiej (MI: CNHI). IVECO projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę pojazdów, w tym: lekkie, średnie i ciężkie auta użytkowe, pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, a także auta do misji terenowych.

 

Szeroki asortyment produktów marki obejmuje wszystkie segmenty pojazdów użytkowych. Gamę pojazdów dostawczych reprezentuje IVECO Daily z DMC od 3 do 7,2 tony. IVECO Eurocargo reprezentuje segment pojazdów dystrybucyjnych oraz pod specjalne zastosowania z DMC od 6 do 18 ton. Grupę pojazdów powyżej 18 ton reprezentują: IVECO T-WAY przeznaczony do zadań budowlanych oraz eksploatacji poza drogami utwardzonymi oraz IVECO X-WAY dedykowany między innymi do zadań komunalnych i budowlanych na drogach utwardzonych oraz w lekkich warunkach terenowych i S-WAY do zastosowań w transporcie dalekobieżnym.

 

Pod marką IVECO Astra firma produkuje pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, wywrotki na podwoziu sztywnym i przegubowym oraz pojazdy specjalistyczne.

IVECO zatrudnia na całym świecie prawie 21 000 pracowników. Firma zarządza zakładami produkcyjnymi w siedmiu krajach w Europie, Azji, Afryce, Oceanii i Ameryce Łacińskiej, gdzie wytwarzane są pojazdy wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie. 4200 salonów sprzedaży i stacji obsługi w ponad 160 krajach gwarantuje wsparcie techniczne niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie eksploatowany jest pojazd IVECO.

 

Więcej informacji o firmie IVECO: www.iveco.com

Więcej informacji o grupie CNH Industrial: www.cnhindustrial.com

 

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

 

Aleksandra Zielińska
Marketing Manager Poland & Ukrain
aleksandra.zielinska@iveco.com

Magdalena Skorupińska
Communication & Events Senior Specialist
magdalena.skorupinska@cnhind.com

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.