HARTBEX CARPATHIA FESTIVAL ZA NAMI!

Strona główna / Aktualności / HARTBEX CARPATHIA FESTIVAL ZA NAMI!
HARTBEX CARPATHIA FESTIVAL ZA NAMI!

W miniony weekend na Rzeszowskim Rynku odbyła się jubileuszowa XV edycja „HARTBEX CARPATHIA FESTIVAL”, który na stałe zagościł w kalendarzu imprez kulturowych Rzeszowa.


„HARTBEX CARPATHIA FESTIVAL” czyli Międzynarodowy Festiwal Piosenki to doskonała okazja zarówno do spotkań, jak i prezentacji wokalnej młodych wokalistów oraz zespołów muzycznych z całego świata. Trzy dni wspólnej zabawy na płycie Rzeszowskiego Rynku, w połączeniu z wokalną rywalizacją na scenie i występami gwiazd wieczoru zgromadziła tłumy widzów.

Finaliści konkursu walczyli o nagrodę główną – Grand Prix w wysokości 15 000 zł, pamiątkową statuetkę i zaproszenie do udziału w przyszłorocznej edycji Festiwalu, a także o nagrody na zajęcie I, II i III miejsca oraz nagrody specjalne za najlepszą kompozycję i dla największej osobowości scenicznej festiwalu.

W sobotę występy konkursowe uhonorowali goście specjalni m. in. Halina Frąckowiak i Ania „AniKa” Dąbrowska – uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie i zwyciężczyni „The Voice Kids 2”. Finałowym koncertem niedzielnej sceny muzycznej był występ Michała Szpaka – zdobywcy 2. miejsca w talent show „X-Factor” i reprezentanta Polski w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji (2016).

 

Zwycięzca tegorocznej XV edycji, Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „HARTBEX Carpathia Festival 2019”,  nagrodę w wysokości 15 000 zł i 1 000 euro otrzymała Aga Twardowska (Polska) z utworem „Rozanielony”.

 

I miejsce XV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „HARTBEX Carpathia Festival 2019” 1 000 zł oraz pobyt w SPA Bacówka Radawa zdobyła Rzeszowianka – Oliwia Skóra, która wykonała utwór pt. „Niewinnie”.
 

II miejsce XV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „HARTBEX Carpathia Festival 2019” nagroda w wysokości 800 zł, a także pobyt w SPA Bacówka Radawa przypadło reprezentantce Ukrainy – Marii Trusz z utworem „Pogladom”.

 

III miejsce XV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „HARTBEX Carpathia Festival 2019” i pobyt w SPA Bacówka Radawa otrzymała Klaudia Kulawik (Polska) z piosenką „Maybe today”.

 

Nagroda za największą osobowość sceniczną XV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „HARTBEX Carpathia Festival 2019" i 2000 zł trafiło do Dorothy Manzo (Włochy).

 

Nagrodę za najlepszą kompozycję XV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „HARTBEX Carpathia Festival 2019" oraz 500 zł otrzymała laureatka Grand Prix Aga Twardowska za utwór „Rozanielony”.

 

Wszystkim laureatom i uczestnikom tegorocznej, jubileuszowej XV edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „HARTBEX Carpathia Festival 2019 serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów i rozwoju talentów wokalnych.

Cieszymy się, że jako sponsor mogliśmy dołączyć swoja cegiełkę do tego wydarzenia. 

 

 

IVECO STC Rzeszów

 

Międzynarodowy Festiwal Piosenki "HARTBEX CARPATHIA FESTIVAL 2019 "

Materiały organizatora. Fot. Sebastian Stankiewicz

Agencja Gazeta. Fot. Grzegorz Bukała
 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.