Budujemy nową siedzibę STC IVECO Rzeszów

Strona główna / Aktualności / Budujemy nową siedzibę STC IVECO Rzeszów
Budujemy nową siedzibę STC IVECO Rzeszów

Postępują prace przy budowie nowej siedziby STC jedynego na Podkarpaciu autoryzowanego dealera i serwisu samochodów marki IVECO.

W Rzeszowie przy ul. Rzecha powstaje nowy salon i autoryzowany serwis IVECO, należący do spółki STC sp. z o.o., która jest częścią Grupy OMEGA Pilzno.

- Obecnie świadczymy usługi sprzedażowe i serwisowe w siedzibie w Woli Cichej 150 koło Rzeszowa. Naszą ambicją jest jednak zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie oferowanej w odpowiednim otoczeniu i w komfortowych warunkach lokalowych. Stąd decyzja o konieczności budowy nowego obiektu dealersko-serwisowego – mówi Mariusz Godawski, prezes zarządu Omegi Pilzno.

Powstający kompleks zlokalizowany jest na działce o powierzchni 1,30 ha. Centralne miejsce zajmie budynek salonu i serwisu. To tutaj w nowoczesnych przestrzeniach klienci będą mogli korzystać z usług STC.

Część dealerską wypełnią biura handlowe, architektonicznie zaaranżowane kameralne miejsca do spotkań z kontrahentami. Nie zabraknie również powierzchni ekspozycyjnych dla nowych pojazdów, co stworzy możliwość obejrzenia samochodów marki IVECO, skorzystania z jazdy próbnej, a także zakupu pojazdu niemal „od ręki”.

W obiekcie zlokalizowany będzie także sektor serwisowy, na który złożą się m.in. przestrzenne hale ze stanowiskami obsługowymi oraz hale magazynowe (m.in. części zamiennych i narzędzi). W odpowiednio przygotowanych salonikach klienci będą mogli spędzić czas oczekiwania na realizację usług.

Całości dopełnią powierzchnie zaplecza administracyjno-biurowego oraz socjalnego. Wygodę korzystania z usług dealera i serwisu zapewnią place manewrowe, parkingi oraz ciągi piesze wokół budynku.

Inwestor planuje uruchomienie nowego obiektu przy ul. Rzecha w Rzeszowie w pierwszym kwartale 2018 roku, a już dziś z oferty dealera i serwisu STC można skorzystać w obecnej siedzibie w Woli Cichej 150 koło Rzeszowa.

 

Prace na budowie: czerwiec 2018

 

Nowa siedziba czerwiec 2018

 

 

Prace na budowie: maj 2018

 

Nowa siedziba maj 2018

 

 

Prace na budowie: marzec/kwiecień 2018

 

Nowa siedziba marzec/kwiecień 2018

 

 

Prace na budowie: marzec 2018

 

Nowa siedziba marzec 2018

 

 

Prace na budowie: styczeń 2018

 

Nowa siedziba styczeń 2018

 

 

Prace na budowie: grudzień 2017

 

Prace na budowie - grudzień 2017

 

 

Prace na budowie: październik - listopad 2017

 

Prace na budowie: październik-listopad 2017

 

 

Prace na budowie: sierpień - wrzesień 2017

 

Zobaczcie, jak powstaje nowa siedziba STC IVECO Rzeszów

 

 

 

 

 

 

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.