STC / Serwis / Assistance non-stop

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

W drodze, razem z wami, 365 dni w roku

Iveco oferuje program pomocy drogowej 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu pod nazwą Assistance Non-Stop. Na potrzeby tej kluczowej usługi Iveco dużo zainwestowało w Centrum Obsługi Klientów, specjalnie utworzony punkt pierwszego kontaktu z klientami w przypadkach nieoczekiwanych awarii pojazdów. Centrum Obsługi Klientów koordynuje wszelkie działania pomocy drogowej od pierwszego kontaktu po naprawy w drodze, lub – w razie potrzeby – holowanie do autoryzowanej stacji obsługi (ASO) Iveco.

Pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 48 326 000* w Europie można wezwać pilną pomoc dla swego pojazdu. Zespół 80 operatorów zapewnia natychmiastową reakcję i bezzwłoczne rozwiązanie każdego problemu, uruchamiając najbliższy miejsca awarii i najbardziej odpowiedni dla danego pojazdu punkt serwisowy Iveco.

W trakcie całego procesu pomocy (czy jest to drobna naprawa w drodze, czy holowanie i naprawa warsztatowa), Centrum Obsługi Klientów sprawdza jego postępy, systematycznie informuje klienta i gwarantuje, że pojazd wróci do pracy najwcześniej, jak to możliwe.

Zanim skontaktujesz się z Centrum Obsługi Klientów:

  • Upewnij się, że masz przy sobie dokumenty pojazdu
  • Przekaż możliwie najwięcej dokładnych informacji o miejscu, w którym się znajdujesz.

Gdy rozmawiasz z operatorem:

  • Przekaż wszystkie żądane informacje
  • Opisz istotę problemu tak dokładnie, jak to możliwe

Na koniec rozmowy telefonicznej dostaniesz numer sprawy, co umożliwi sprawdzanie postępu jej załatwiania poprzez witrynę internetową.

Centrum Obsługi Klientów będzie monitorować udzielaną pomoc od początku do końca, co zapewnia skrócenie czasu przestoju do absolutnego minimum.

Assistance Non-Stop

* Operatorzy mogą naliczać dodatkowe opłaty związane na przykład z wykonywaniem połączeń międzynarodowych lub roamingiem. Iveco nie ponosi odpowiedzialności za dodatkowe opłaty naliczane przez operatorów.

Blue and Me Fleet

Zamknij